האפליקציה שבא לאכול אותה!

תקשיבו לדיבור במסעדות, תקשיבו לבאז של כל חובבי הבישול ובעיקר תקשיבו לבטן שלכם. רוב הסיכויים שתשמעו מילה אחת: בייגלה – האפליקציה שמסדרת ליותר ויותר אנשים בעיר הזאת את השולחנות הכי טובים בהנחות הכי גדולות.

ברגע שתורידו את אפליקציית בייגלה לסמארטפון שלכם (אייפון או אנדרואיד) תמצאו בה למעלה מ-120 עסקים נבחרים מתחום המזון (מסעדות, מעדניות, בתי קפה, ברים אטליזיות, גבינריות, שוקולד, יין, בירה ציוד וכו') שיעניקו לכם מעכשיו הטבות על בסיס קבוע.

אתם יכולים לחפש את המסעדה או העסק על פי קירבה גיאוגרפית, סוג מטבח, מנה ספציפית או ז'אנר, להתקשר אליה בלחיצת כפתור או לנווט בלחיצה על כפתור אחר המחבר ישירות ל-waze, ובקרוב מאוד תוכלו גם להזמין מקומות במסעדות, או משלוחים מתוך האפליקציה.

הנחות

היפה בבייגלה הוא שהאפליקציה אינה מאפשרת לכל מסעדה להיות חלק מהרשימה. רק עסקים שנבחנו ונמצאו מצטיינים בתחומם (לא רק מסעדות גורמה מובילות אלא גם החומוס הכי טוב או ההמבורגר או הפיצה הכי טובים) יופיעו בתוצאות החיפוש.

התוצאה היא שגם בעלי העסקים מצדם, מתייחסים לחברי מועדון בייגלה כאל ציבור מעודכן שמבין באוכל ומעניקים לו יחס בהתאם. בקיצור, בייגלה מצ'פר אתכם לא רק בהנחות, לא רק בהטבות, בייגלה מצ'פר אתכם גם ביחס ושירות.

שוברים

אז על איזה הטבות בדיוק אנחנו מדברים כאן? ובכן, זה נע בין הנחות שלעיתים מגיעות עד 50% (!) לארוחות בלעדיות במחירים מיוחדים, לצד ציוד מטבח ובישול במחירים מיוחדים, הנחות קבועות על רכישת יין ואלכוהול, הזמנות לאירועים קולינריים סגורים, וסדנאות בישול במסגרת אקדמיית 'אסכלה גבוהה' של בייגלה בשיתוף עם בישולים, בית הספר הגבוה לקולינריה.

סדנא

הרעיון של בייגלה הוא לגעת בכל החושים ולפנות לכל מי שאוהב אנשים, אוכל טוב, יין וחיים טובים. כל מה שאפשר לאכול כל מה שאפשר בידיים ובעיניים. כל דבר אפוי, צלוי, מאודה, מוקפץ. כל פסטה כל זן של ירק, גבינות שמריחות למרחוק, מאפים בלתי נשכחים, מטבחים שאתם מתים להכיר ולחקור. שולחן אינסופי שמקיף את כל העולם ובו כל מנה בוכרית, יפנית, סיציליאנית.

ערבי-יין

אפרופו העולם הגדול, לחיצה על כפתור 'חו"ל' בעמוד הראשי תסנן ותצמצם עבורכם אם המבחר המדהים בכל עיר חשובה (פריז, ברצלונה, רומא, איסטנבול, לונדון וניו יורק) לרשימה מזוקקת של מסעדות שבייגלה בדקו בשבילכם עם מטרה ברורה – שלא תיפלו יותר באף ביס.

חול

קחו את זה ותדמיינו שכל הטעים הזה יכול להיות חלק מהחיים שלכם.

איך? פשוט תדאגו שבייגלה יהיה חלק מהסמארטפון שלכם.

IMG_0605