על ארוחות חינם ומילים טובות

אם צריך למיין את צמד המילים "ארוחת חינם", אז היא יושבת בנוחות בקטגוריית המילים הרעות."מילים רעות מעידות על האומר אותן יותר מאשר על המושא, והן חולפות כמו מים מתחת לגשר" ניסה פעם מוריד הגשם להרגיע אותי. מאז בכל פעם שאני עוברת מעל גשר, אני מדמיינת שתחתי זורמות מיליוני מילים רעות שאף אחד לא צריך.

אבל אתמול משהו השתנה.

ישבתי מול המסך וקראתי את המילים הטובות שלכם. מילים שמנסות לזכות בארוחת חינם, אבל בעיקר מילים של אהבה. ככל שקראתי יותר, הציניות והפחד המקננים קבוע בליבי התחלפו בחיוך. לא היה שם תחכום, לא בקשות תחנונים וסיפורים קורעי לב. פשוט, פשוט, מילים פשוטות של אהבה. אמא שרוצה לקחת את בנה ל"טפאס" כי הוא סטודנט שעובד קשה וירחק היום שהוא יגיע לברצלונה, בעל שכותב שאשתו היא הכי יפה בעולם ומישהו שפשוט רוצה לבקש סליחה מעל ארוחה טובה.

הנה, ליקטתי כמה. תסתכלו בעצמכם.

חוי: עדי-חברי הטוב ושותפי לחיים כבר שלושה עשורים, אבי ילדיי. המבין לליבי גם ללא מילים והסברים מייגעים…

שחר: כי האהבה היחידה שיותר גדולה מהאהבה שלי לאוכל היא ליפהפיה שלי ואיזה דרך טובה יותר יותר לחגוג את הנישואין הקרבים מאשר ארוחה רומנטית מול הים?

אניטה: כדי לאכול ארוחה עם בעלי אין צורך בסיפורים, זה תמיד נכון.

לירן: בעלי שכל ערב מפנק אותי בארוחת ערב, לא הגיע הזמן שאני אפנק אותו?

יעל: אני ומורן יצאנו לפני שלוש שנים ונעלמתי. היא חיכתה לי שלוש שנים ואהבה בנינו, חזרה והתחזקה.

רמי: בחרתי באהובתי קרן מכיוון שהיא באמת משלימה את כל מה שחסר בי ודואגת ומפנקת ובאמת שאני לא יודע מה הייתי עושה בלעדיה ולכן אני רוצה לפנק אותה

חשבתי לעצמי שמי שקורא את ההזמנה ששלחו לו בטח נורא מתרגש. אני יודעת שאני הייתי מתרגשת אם מישהו היה כותב לי שאני הכי יפה בעולם, גם אם בסוף לא הייתי זוכה בארוחה. כי לרגע, למילים הטובות הללו יש כוח, באותו הרגע, כשהעיניים נחות עליהן, את הכי-הכי-הכי יפה ביקום.

אני לא אוהבת שמנחי תוכניות אומרים "בשבילנו כולם מנצחים וכולםםםם זוכיםםםם" כי בתכלס, בסוף יש מנצח אחד והרבה מאוכזבים. אבל מילים טובות, אף פעם לא הולכות לאיבוד. במיוחד אם הן כנות ובאות מהל. הן יביאו איתן טוב, זה בטוח ואולי גם ארוחה.

אז זה נורא פשוט להשתתף, תוך כמה דקות תוכלו לתת למי שאתם אוהבים סיבה לחייך, ואולי אפילו תזכו בארוחה במתנה, כי רק המילים שלכם קובעות.

1. מקליקים לאפליקציה כאן

2. בוחרים מסעדה מתוך 8 המעולות שמשתתפות.

3. בוחרים חבר או חברה.

4. כותבים לו הקדשה.

וזהו. אז, ורק אז תוכלו לראות את המילים הטובות של כולם.

עשו לייק להקדשה שאהבתם כי אנו גם מחלקים במתנה כרטיסי חבר במועדון שלנו ל 100! מאלו שקיבלו הכי הרבה לייקים.

וזה בשבילכם:

 שאלות ותשובות על 'ארוחה במתנה'

הקליקו והתחילו לשחק


לקבלת עדכונים על כל הפוסטים החדשים, כל המבצעים וכל ההטבות הבלעדיות לחברים של בייגלה


חינם ישירות לתיבת הדואר שלך.

דואר אלקטרוני *


.

קטגוריות:: Featuredאנשים עם בייגלה

אודות הכותב:

RSSתגובות (0)

Trackback URL

התגובות סגורות