דרושה: מצליחנית, סקסית ומחפשת אהבה

בזמן האחרון, נדמה שהחיים שלי נעים על מנעד הרגשות שבין עיגול אדום למרובע אדום. רובכם בוודאי מכירים אותם, את סימני החיים הללו המעידים שמישהו עשה לייק על איזו שטות שכתבתם ואולי אפילו הגיב תגובה מחוכמת משלו. מישהו התייחס אלי בפייסבוק, משמע אני קיימת. השבוע אפילו קיבלתי ריבוע ולטובת מי שעוד לא התעדכן בנעשה בעולם בחמש השנים האחרונות, מדובר בהודעה אישית בתיבת הדואר. לחצתי בהתרגשות על העכבר והופתעתי לראות ששם הפונה לא מוכר לי. כשהמשכתי לקרוא, ההפתעה רק גדלה:

"הי גוני, אני מלהקת לתוכנית חדשה לקשת ערוץ 2, אני מחפשת בחורה שנראית טוב, מצליחנית, שמחפשת אהבה, לתוכנית דוקו-ריאליטי – שתתמקד באותה בחורה (היא לא תהיה "אחת מ…"). במידה ואת מעוניינת תכתבי לי ואני אדאג שתחקירנית תתקשר לתת לך עוד פרטים. יום מקסים".

לקח לי כמה דקות לעכל את המידע. הייתי בטוחה שנפלה טעות. גם אם הצלחתי לבחור היטב את תמונותיי בפייסבוק וגם אם נוצר הרושם המוטעה שאני מצליחנית, איך לעזאזל היא הגיעה למסקנה שאני מחפשת אהבה? הסתכלתי על עצמי מהצד, לבושה במכנסי טריינינג ירוקים ובקפוצ'ון אדום, גורבת גרביים שעליהם מודבק סנטה קלאוס המצלצל בפעמון בכל צעד שאני פוסעת ולא נותן לי להתעלם מכך שהתחנות היחידות במסלול שלי הן הספה והמטבח.

ובכן, מצליחנית וסקסית ומחפשת אהבה במדף העליון, ליד הפנס של המקרר. אחרי ארבעה ימים שאני אוכלת את מרק השעועית שבישלתי, באמת נראה שפיתחנו פה זוגיות, אני והמרק. איזה עוד בן זוג יגרום לי לכל כך הרבה התרחשויות בבטן?

סליחה שאני מתערבת, אבל טרנינג אדום וקפוצ'ון ירוק (או ההפך), ככה את רוצה לתפוס טייס?! (נ.פ)

רעיון מבריק צץ במוחי, אני אשתתף בריאליטי וגם אכתוב על עצמי ביקורת בבייגלה ואז אתבע את עצמי על לשון הרע. מבריק, לא? תמיד הצטיינתי בחוש כלכלי, היא צודקת, אני באמת מצליחנית! הדבר היחיד שהרתיע אותי בכל הסיפור הוא הביקורות שלי, ריחמתי על ההורים ועל שאר קרובי המשפחה.

כמו שאני מכירה אותי, בטח הייתי גורמת לעצמי לבכות באישון לילה לתוך הכרית בגלל המבקרת חסרת הרגשות ההיא מבייגלה. סירבתי בנימוס להצעה של המלהקת. אחרי שדמיינתי את עצמי בצד השני של המתרס, התפתחה בי אהדה לא בריאה לחבורת הנשים ועם האהדה הזו, התיישבתי לראות את הפרק כשברקע דנדוני הפעמון של סנטה המבשרים על בוא החג. טוב נו, על התרסקותי על הספה.

החלטתי שאני רוצה עוד קצת זמן להיכרות, אינני יכולה להיפגש איתן אחת על אחת עדיין. חייבת קצת חומר רקע ולייצר עוד יותר אמפתיה, הפרק הזה, כך קיוויתי, ירכך את הקצוות. הנשים, שהקשר ביניהן תמוה מראש, התחלקו הפעם לזוגות. טלי ואתי נסעו ביחד למנחם הקבליסט. הן חברות כל כך טובות שרק בנסיעה אתי גילתה, ביחד איתנו, שלטלי קוראים רויטל.

מנחם, לא מודע כלל למצלמות ולמעמדן של הנוכחות, ראה ששורשה של אתי הוא הבל. איך הוא מעז לומר שמשהו פה הוא הבל? שרלטן. אחר כך הוא סיפר לה שהיא הולכת ונהיית צעירה עם השנים. אני חוזרת בי, הבחור גאון, אני מתכוונת למנתח הפלסטי. לתדהמת כולם, הוא ניבא שאתי תצליח באמנות. כמה חדשות טובות ביום אחד, לא יכולתי להאמין.

לו אך בורכנו גם אנחנו בקצת יותר שורש ה.ב.ל וגם אנחנו היינו מתפרנסות בכייף שלנו מאמנות… (נ.פ)

טלי הנרגשת שאלה מיד על עתידו של אריק סיני בתכנית הריאליטי והצליחה רק בקושי, לדלות מזיכרונה את תאריך הולדתו של זוס. מדהים! הפעמונים שלי רעדו מהתרגשות. מנחם כמעט נפל מהכיסא, מזל שזה כיסא שמכניס להריון ולכן הוא נשאר יושב על כנו. הוא מצא ששניהם מטור א'. גם אני הייתי פעם בטור א' במבחן במתמטיקה בכיתה חי"ת וגם עכשיו יש לי טור, בבייגלה.

היקום משדר לי מכל כיוון "את מצליחנית". זוס השתדל לא להתרגש למשמע הדיווחים ממנחם, בכל זאת, זה מסוכן בגילו. אף שטלי ואתי טוענות שמדובר במדע מדויק, את הקבלה הוא מוכן לקבל רק כהוצאה מוכרת.

זוג אחר, לאה וניקול, נוסעות לבסיס חיל האוויר ברמת דוד. הפרק הזה מסדר לי אמפתיה בקלות. גם אני, כמו אביה של לאה, שירתי שם. ניקול, שעקב הסטילטו שלה לא דרך מעולם על אספלט מוקף אקליפטוסים או על רצפתו המזוהמת של חדר אוכל, ניזונה מהפנטזיות הארוטיות של לאה על הטייסים ועל הקורה מתחת לסרבל הצמוד. מתחת לחזות חסרת ההבעה בדרך כלל של שתיהן, מתגלים רגשות. לאה מרשה לעצמה לבכות וניקול מתוודה על מערכת יחסים מורכבת עם אב שמעולם לא היה שם בשבילה.

 הזוג השלישי, דפנה וענבר, מבלות את זמן במגרש גולף. גם דפנה, ממש כמוני, מחפשת אהבה או לפחות כך אנחנו אומרות. ענבר ובעלה דאגו לה לדייט, אבל רק אחרי שדפנה השביעה את ענבר שלא מדובר בשידוך, הוא הסכימה להיפגש עם השידוך.

אחרי שעשתה כל מאמץ להרחיק את הבחור כמו כדור גולף בתעופה, היא אכן עמדה במשימה, גם היא מצליחנית. לזכותו ייאמר שתוכנת הניווט שלו לגידול ילדים תרמה מאוד להרחקתו מהיעד. הוא, מצדו, פונה לגומחה הבאה ומפלרטט עם אתי. לה זה ברור מאליו, היא מעידה על עצמה שהיא שוברת לבבות.  בצר לי, אני מבינה מי כאן המצליחנית האמיתית ומפנה אליה את המלהקת. אני כבר אחכה לסנטה, שמעתי שהוא נכנס הביתה דרך המקרר.

גוני, מחר שתינו הולכות לשבתאי להתארגן קצת על הבל הבלים, דברי חנופה ושקרים כלשהם. תעלי על א'! (נ.פ)

צילומי המסך נלקחו מתוך תכנית "מעושרות" המושדרת בערוץ 10.

קטגוריות:: Featuredגוניכללימעושרות

תגיות:

אודות הכותב:

RSSתגובות (12)

כתיבת תגובה | כתובת טרקבק

 1. מאת ELDAD MISCHARI:

  יששששששששש.
  התחלתי את היום עם התלבטות האם מצב החשק שלי מתאים ליציאה מהבית לסידורים מעצבנים או לא.
  הפוסט הזה הצליח להעלות לי את מצב הרוח ולגרום לחיוך רחב. ואם היום ימשיך כמו שהוא התחיל, שום הצעת חוק מטומטמת ושום חדשות על הדרות למיניהן לא יצליחו לגרום לקלקול מצב הרוח שלי.
  תודה.

 2. מאת יפה לוי:

  תוכלי בבקשה להעביר לי שוב את המתכון לקציצות בסגנון מרוקאי עם חומוס זה נימחק לי בטעות \
  מודה לך מאד
  לוי יפה

 3. מאת גוני:

  שלום לך יפה לוי, אני, גוני היימס, פרסמתי מתכון לקציצות ולא ידעתי? איפה זה קרה? זה נראה טעים? חבל שלא הזמנתי את עצמי גם.

  את בטח מתכוונת לנעמה פלד או למור פלג, לי יש צו הרחקה מהמטבח, למעט גיחות בליץ על המקרר. תצטרכי לשאול אותן. יום טוב ובהצלחה.

 4. מאת תמי:

  באנה את קציצה!!!
  תקשיבי חמודה זה שסירבת למלהקת – מובן ומתקבל על הדעת. זה שביטלת את כל מה שהיא אמרה עליך – לא!
  את מצלחנית וסקסית והכי חשוב חכמה ומצחיקה (ואם לדייק מצחיקה בחוכמה)
  באה איתי למירוץ למיליון?

 5. מאת נעמה פלד:

  מה שתמי אמרה, חוץ מזה שאין מצב שאני שוקלת לרוץ למיליון, אפילו עבור מיליון. אוהבת לרוץ בהליכה, ככה אני.
  בחיים לא ששתי לצלם מסכים כמו אתמול. לו אך נולדתי עם יותר ה.ב.ל ופחות רעות רוח.
  נהדרת! מצחיקה! סקסית! זה מה שאת!

 6. מאת גוני:

  תודה לכן חברות :), תמי זו תמי שלי?

 7. מאת מעכב חמצון:

  תסתכלי על הפתק של תמי מאחורה. אם כתוב עליו גוני היא שלך אחרת היא של ילד אחר.
  חוץ מזה תפסי להתחמק ותפרסמי כבר את המתכון של הקציצות עם החומוס. זה נשמע לי ממש טעים

 8. מאת גוני:

  אתה צודק, מעכב יקר, הנה המתכון:
  גשו לדוכן הפלאפל הקרוב לביתכם, באמרו שם למוכר "מנה פלאפל בבקשה" וקבלו פיתה מלאה קציצות חומוס.

  את עניין תמי לא הבנתי, כי היא הציעה לי לבוא למרוץ למיליון ונעמה ענתה משהו שבלבל אותי שאולי הפנייה מיועדת אליה ולא אלי, בקיצור, לתמי חברתי הטובה, או לתמי האחרת, הפתרונים :)

  • מאת נעמה פלד:

   אני סתם נתקעתי באמצע, היא שלך לגמרי. היא והתכנונים על המירוץ למיליון. אחרי שתסיימו להתלטף, שדרי את המתכון הסודי שלך לקציצות עם חומוס וגם למקלובה המפורסמת שלך. תודה.

 9. מאת תמי:

  yours truly!

 10. מאת קרני מהקיבוץ:

  היי גוני,

  ידידי כאח לי, אריה גינתון, הציע לי להקורא את הגיגייך באתר בייגלה. הצצתי ונפגעתי. את מעולה וגם גורמת למיצי הקיבה להתערבל ולשקשק. את צריכה למנף את הכשרון לעיתון מודפס, נייח זה שלנו (ידיעות הקיבוץ) כדי שגם אחרים, כמוני, יתענגו.

 11. מאת גוני:

  תודה רבה קרני, בימינו, אולי זה קצת מצער את חלקנו, יש לאינטרנט תפוצה גדולה יותר וכנראה גם עתיד מזהיר יותר מלעיתונות המודפסת, אבל שמחתי שנהנית.

השארת תגובה