צריכה או צריחה: אתם פורים ואני כיפורים. מדריך למשלוחי מנות חלק א'

בואו נדבר גלויות. "צריכה או צריחה" הוא מדור צרכנות וצרחות שינוע בין מוצרי חובה ובין "באמא'שכם אל תבזבזו לי זמן וכסף". יהיה בו אוכל, נעלים, טבליות למדיח, כלים נאים, שוקולדים (בעצם אמרתי שיהיה אוכל, אבל שוקולד זה לא אוכל), איפורים, קרמים וכל מה שמרחיב את ליבה של האשה ועושה אותנו מבסוטיות למרחקים ארוכים. אמרתי לדודי שמדובר במדור לשיחות נפש, מה שלדעתי ירחיק אותו מסביבת המדור ואוכל להמשיך לרכוש ולדווח בנעימים. עד כאן בענין הנ.צ בה אתם נמצאים.

הגלויה השניה שאני רוצה לשלוח מכאן היא גלוית סליחה כפרה ומחילה.

סילחי לי אמא, כי חטאתי. זוכרת שפעם, כשהייתי קטנה, היית מכינה לנו משלוחי מנות כדי לקחת לבית הספר? יופי. אז רציתי להגיד לך שבלילה, לפני השינה, אחרי שהנחת את משלוח המנות ליד התחפושת שלי, הדלקתי את מנורת הקריאה, פתחתי בזהירות את החבילה, בלי לפגוע בחיבורים של הסלוטייפ ורוקנתי אותה ממתקיה. במקום הבמבות והביסלי והאגוזי ו"הדברים הטובים" הכנסתי צימוקים, דבלים (טיפה יבשות מדי) ושקדים שנשארו לך בארון האפיה מט"ו בשבט. השארתי את עוגיות החמאה ואת אזני ההמן המשגעות שלך שהכנת לבד בשעת לילה מאוחרת, כשכולנו ישנו ורק את וידייך הטובות הייתן עירניות.

אני מקווה שאף אמא לא אמרה שאת קמצנית, אמא'לה, כי באמת קנית בנדיבות במעט הכסף שהיה לך. פשוט הייתי ילדה גרגרנית ותמיד קיבלתי משלוחי מנות מעפנים, שהיו בהם רק אזני המן קנויות, רעשן פלסטיק, ברכה ופירורי במבה שהעידו שגם בהם פעם היה יותר. כשחושבים על זה, זה קצת כמו הסיפור הנפלא של שלום עליכם על "משלוחי המנות" והמשרתות הגרגרניות שאכלו אותם בעצמן וכמעט גרמו למלחמת עולם בקטריאליבקה. לגמרי קריאת חובה, אגב.

מודה ועוזבת, ירוחמת. ואני, אשה בוגרת ואחראית, לא עוזבת בלי ההמלצות המפורשות שלי למצרכי חובה בכל משלוח מנות באשר הוא.

חלק ראשון: אם זה לא שם, המשלוח לא קיים!

קליק בטעם תפוז, למה לא יבוא פורים פעמיים בשבוע?

הדבר הבעייתי ביותר במוצר הזה הוא האזהרה המפורשת "מהדורה פורימית מוגבלת". ההגבלה הזו גורמת ללחץ ולאגירה. מדובר בכדורי דגנים מצופים שוקולד לבן בטעם תפוז ובצבע כתמתם. הטעם עדין, כזה שאת לא מרגישה איך את מחסלת שקית וממש רוצה עוד. אין לזה טעם שלא חטא, אולי בגלל התפוזים שאצל פסיכית כמוני עושים קונטציה של דיאטה ובריאות. זה לא בריא ולא דיאטתי, אבל טעים מאד מאד.

אזהרת מסע: יש עוד שני טעמים בסדרה הפורימית. האחד לימונדה שהוא סתמי בעיניי והשני מסטיק שהוא זוועתי וממש, אבל ממש לא טעים. התמקדו בתפוזים והשאירו משהו. הסליקים שלי מאיימים להתרוקן.

כמה עלה התענוג? קניתי שלש אריזות ב-12 שקלים במבצע ברשת מגה בעיר.

הצעה לסדר: השאירו את החטיף קבוע בפס היצור שלכם, כבר הרבה זמן לא היתה לכם יציאה חכמה כזו. על חטיפי הקליק בטעם מסטיק, לימונדה ואינסטלטור אפשר לוותר.

שוקולד קרמל של וורטרס אורגינל – עונג שלם ללא סבא מעצבן

הסוכריות השוקולדיות של החדשות של וורטרס אורגינל, זה משהו שדיברנו עליו ושווה לדבר עליו שוב ושוב. טעמתי את כל הטעמים, אפשר לסמוך עליי בענין ומצאתי שהסוכריות בטעם שוקולד-קרמל הן הנפלאות ביותר. יש להן טעם עשיר, כמו של גדת חלב מתוקה מהסיפורים של מרים ילן שטקליס. יושבים בשק, מכניסים את הרוך הזה לפה ומוצצים. למרות הקרמניות אל תנעצו שיניים. יש בהן כל כך הרבה קסם כשמוצצים אותן בסבלנות.

אזהרת מסע: יש עוד שלושה טעמים בסדרה, שבעיניי הם בסדר ולא יותר. וורטרס בטעם שוקולד חלב,  וורטרס בטעם שוקולד מריר ווורטרס שוקולד חלב ממולא בקרמל נוזלי.  הם בסדר, אבל אין בהם סכנת התמכרות, בשונה משוקולד הקרמל שהוא קטלני. במגה בעיר שמתחת לבית שלנו העונג הזה עלה 18 ש"ח. לא הפסקנו לקנות, כי זה ממש טעים, אבל המחיר מופרז.

כמה עלה התענוג? 17.99 במגה בעיר. כן, זו שחיתות כפולה. מחיר מופקע למאה עשרים וחמישה גרם ואי אפשר לקנות רק אריזה אחת, כי מוריד הגשם פשוט שותה אותן יחד עם העטיפות.

הצעה לסדר: סבסוד יעזור פה. זה לגמרי מוצר יסוד.

הילה הוכמן – ממתקים לילדים של פעם

הילה הוכמן היא הג'ינג'ית הכי נהדרת שאני מכירה. יש לה רעמת שיער מתולתלת ומבט רך, כמו צמר גפן מסוכר. היא נקודת חן נפלאה בשוק האיכרים שבנמל וכמו השמש היא זורחת שם בימי שישי תחת צלון כחול. הילה מוכרת "דברים טובים" כמו פעם, כשלא היו "דברים טובים" במכולת ורק אמא עם ידי זהב יכולה היתה לפצות על החסך. הג'ינג'ית מכינה ממתקים ביד אוהבת, כמו מגע מלטף על כותרתו של פרח. בטעמים של הממתקים שלה אין שום דבר מוחלט, אין מתוק לפנים ואין סוכריות קופצות. בממתקים שלה יש חומר למחשבה, בעיקר על איך היה פעם ועל איך היה פה שמח (בפה) לפני שנולדתי.

בדוכן של השמש יש קליפות תפוז מסוכרות שמתאימות בול לבראוניס השוקולד-תפוז שלי וגם לאכילה חרישית, לבד לבד, בלי לכבד. קוביות גדולות של מרשמלו מלאכי. בפעם האחרונה טעמתי מרשמלו לבנדר ומרשמלו וניל שאין לי מספיק מילים טובות לתארם. יש שם יהלומי מרמלדה מפירות אמיתיים ובכל ביס יש טעם ששכחנו ואנחנו חייבים לזכור.

אה… ומרציפן. כזה שמשאיר מאחור את המרציפן הטעים טעים של יום טוב מלווינסקי. גם אותו מומלץ לאכול לבד, בבדידות מזהרת. זה לא הזמן לזוגיות וחברות, זה הזמן לתוכנית התכנסות והתמקדות. ויש לה נוגט סיגליות ונוגט מבושם בהל וסוכריות קרמל של סוכר שרוף, כמו שהיתה עושה אשתו של פאוט הגנן ונותנת לג'וני, בנה זהוב השיער. צחקנו עליו שיש לו סוכריות של עניים, כי מה כבר הבנו מהחיים שלנו?! אבל פעם, בבית העם, ליד האנדרטה, ג'וני נתן לי חצי מהסוכריה שלו ואני ישבתי לידו והתרכזתי. לעניים יש אוכל נהדר וסוכריות מצויינות, שתדעו.

הצעה לסדר: מוריד גשם יקר, אפשר הפוגה בגשם בין עשר לשתיים עשרה בבקשה? כי היום יום שישי ויש שוק איכרים. אני הולכת לנמל וקונה שוב מכל הטוב הזה במיוחד בשביל משלוח המנות לשני ילדים של פעם שאני אוהבת במיוחד. ההורים שלי. אקנה להם מרציפנים ומרשמלו, מקלות קוקוס, קליפות תפוז ונוגט. אם מוריד הגשם יהיה ילד טוב ויעשה הפסקונת בממטרים, הוא יקבל גם. הבטחה!

אזהרת מסע: ממכר. יש מצב סביר שעד יום ראשון, בו אפגוש את הוריי, הילדים של פעם, לא ישאר זכר למשלוח המנות. אני גוש של כוונות טובות עם אפס בדחית סיפוקים.

כמה עולה התענוג? בין 10 שקלים ל35 שקלים למוצר. עבודת יד ושווה כל שקל.

נ.צ מדוייק: הילה הוכמן – זורחת בשוק האיכרים בנמל תל אביב ימי שישי בלבד, בין השעות 08:00-15:00. טלפון: 050-9792030.

עד כאן היינו במדור "הרכב זאת בעצמך" ועכשיו אעבור ברשותכם למשלוחי מנות שכל המתוק כבר בפנים וצריך להוסיף רק אזני המן שיהלמו את הטובין שבתוכם. גילוי נאות ונאה גם יחד – שירלי ומורן הן חברות אישיות שלי ושתי נשים שאני אוהבת. אני אוהבת אותן גם בגלל ששתיהן קמות בבוקר ועושות בדיוק את מה שהן הכי אוהבות לעשות וזה להתעסק בשוקולדים ובאנשים.

את השורות האלה אני כותבת לכם בזיגזג, שיכורה מסוכר ועם כפתור פתוח בג'ינס. אני קצת כמו אליהו הנביא בסוף ערב "הסדר" אחרי הרבה מדי כוסות יין… אבל ככה זה כשאת צורכת חוקרת, את חייבת לעשות את העבודה השחורה ולטעום כל ממתק כדי לראות אם הוא מורעל.

מורן שוקולד – משלוח מנות לילדים קטנים ולילדים גדולים

לולו הזאבה, שהיא גם האחיינית האהובה שלי, אנינת טעם ויודעת להבחין בין טוב לרע, קוראת למורן השוקולטיירית "האשה הנחמדה שמחלקת שוקולדים". מורן והשוקולד שלה נצרבו במוחה של השדה והיא מדברת עליה ובעיקר על השוקולדים שלה תכופות.

"תגידי, יש לך משלוח מנות שמתאים למלכות אסתר בהתהוות?" אני מתקשרת למורן כמו כל דודה מצטיינת לפני פורים. "יש! בדרך אלייך!" מורן משחקת איתי החבילה הגיעה מאשדוד לתל אביב.

ערכת עשה זאת בעצמך, עם שוקולדים משובחים להמסה וסוכריות לקישוט ותבניות פלסטיק בצורת ליצנים שאליהן יוצקים את השוקולד. שמח במטבח!

למה זה טוב, אתם בטח שואלים? אחרי קרנבל ממתקים, תחפושות ופיקות בבית הספר מגיעים שלושה ימי טירוף ושיעמום עדלאידע בבית. אז נכון, זה מטנף טיפה את המטבח, אבל מורח חיוך מקצה לקצה, מפתח מוטוריקה עדינה וחוסך לכם טיול לקניון שיעלה לכם ביוקר.

אזהרת מסע: זוכרים את הציור של אמא מחייכת בספר ילדים מבשלים שסימן אמא שצריכה לשמור על הילדים שלא יחתכו אצבע? אז פה נדרשת אמא או דודה מושחתת כמוני שממש מחכה לסוכריות השוקולד שיצאו בסוף. תנאי הכרחי לפתיחת מפעל השוקולד אצלכם במטבח הוא דאגה לעצמכם.

מורן הכינה גם משלוחי מנות למבוגרים בלבד שמכילים שוקולדים פליליים, רוויי אלכוהול  וכשאני אומרת אלכוהול אני מתכוונת לכדורים ממולאים בגנאש שלתפקיד האלכוהול מלוהקים ליקר תפוזים, בירה ממבשלת גל'ס (חדש!), קוניאק Hennessy , בייליס וגם צ'אי מסאלה, קפה, תפוח וג'ינג'ר, דבש שקדים, פטל חמוציות ומרציפן פיסטוק. טעים, טעים, טעים ואל תוותרו בשום אופן על הפטל חמוציות, גם יפה וגם טעים מאד מאד.

כמה עולה התענוג? 55 ש"ח לערכת היצירה לילדים וערכת המבוגרים בלבד עולה בין 44 ש"ח ל165 ש"ח. כן, יש משלוחים.

נ.צ מדוייק: האתר של מורן עם כל הפרטים והמשלוחים.

זר מתוק – הנה הבאתי בונבונים, פרחים נובלים בדרך כלל

עשרים נשים מבסוטות מהחיים יושבות אחרי ארוחת שחיתות ברפאל, סביב זרים מתוקים מנומרים ותוך כדי השחתת סידור הפרחים ואכילת שוקולדים על חשבון הקינוחים שעוד מעט יגיעו נשמעות האמירות הבאות: "סקסי", "מי צריך גלדיולות?", "אני רוצה בגד ים כזה. ביקיני קטן, לא הרבה בד ואם אפשר עם גוף שיתאים…", "חזית פוש אפ וחוטיני"… מוריד הגשם יושב שם, בין עשרים הבנות שלא רואות אותו ממטר, כי יש שוקולדים מולן ומזיל ריר. ורק שירלי אמרה בשקט "אתן יודעות שאת הזר הזה הכינה אשה עיוורת?" והצטערתי שאף אחד לא ממש שמע אותה ועוד יותר שהאשה הזו לא ראתה כמה יופי יצא תחת ידיה.

יש משהו הכי הפתעתי והכי הכי כייפי בלקבל זר של שוקולד הביתה, במיוחד אם הוא מעוצב ומחופש לנמרה רעבה או ללונה פארק או למצעד הגאווה. אנחנו מקבלים את הזר והופכים ברגע להיות ילדים אינפנטילים שלא ראו שוקולד בחיים שלהם. פעם חשבתי אפילו לשלוח לעצמי אחד בהפתעה, כדי לשמח אותי בהפתעה, אבל החלטתי להתאפק ולחכות שמוריד הגשם ירמז וישלח לי בעצמו. עד אז אני שולחת לאחרים.

אזהרת מסע: לא חייבים להצמד לזרים שבאתר או בסקציית משלוחי המנות. אני במקומכם הייתי עוברת על כל האתר ונותנת לדימיון לשחר לטרף.

כמה עולה התענוג? אני קניתי משלוחי מנות לילדים שאני חפצה ביקרם, שכל מה שאני צריכה להוסיף להם זה אוזני המן (כדי שגם לחברות שלי, האמהות שלהם, יהיה מה לאכול). הכייף הגדול הוא שהזרים מגיעים במשלוח והכייף היותר גדול הוא שלהכנת הזרים שותפים אנשי אנו"ש שמשולבים במערך העבודה של זר מתוק.

לאמא ובת שחוגגות את את הפורים זו עם שפעת קשה וזו עם רגל מגובסת, קניתי את מרשם ליום מתוק שכולל בקבוקי זכוכית מלאים במסטיקים וסוכריות צבעוניות (99 ש"ח).

לשני ילדים אחרים שאין להם שום מחלות קשות, אבל אינם משתתפים פעילים בחגיגות שמחת החלב קניתי כובעי ליצן עם מרשמלו, ג'לי בינז ומסטיקים ואני צריכה לזכור לאפות להם עוגיות ללא מוצרי חלב, אחרת מה עשינו? (35 ש"ח)

ולפיני, גבר החלומות, שמנקה לנו את הבית ומסדר לנו את החיים, קניתי את זר החלומות, כי הוא באמת אוצר ומגיע לו כל בון בון בדין (לא מגלה לכם, הוא קורא…).

נ.צ מדוייק: אתר האינטרנט של זר מתוק -  www.zermatok.co.il   טלפון להזמנות: 1700-50-40-99

עד כאן הרעלת סוכר…

אם יש לכם המלצות לחטאים מתוקים שלדעתכם הם חובה ושידי עדיין לא נחה עליהם, חושו חופשיים לכבד את כולם בתגובות לפוסט. לפעמים אנשים קוראים טוקבקים הרבה יותר מאת הפוסט עצמו. קדימה, לכבד!

את השבוע הבא אבלה בשוטטות ברחובות העיר ומציאת מאפים ואוזני המן שיאים למשלוחי המנות שלכם. לידיעת הג'ינס שלי.

פורים שמח!

להרשמה לעדכונים על פוסטים חדשים בבייגלה
הכניסו את כתובת המייל בבקשה: 

קטגוריות:: Featuredכללינעמה פלדצריכה או צריחה

תגיות:

אודות הכותב:

RSSתגובות (35)

כתיבת תגובה | כתובת טרקבק

 1. מאת פנינה:

  ביתי הגדולה הביאה לי מהמתוקים של הילה הוכמן…… להתגעגע..

  • מאת נעמה פלד:

   המרכיב הסודי של הג'ינג'ית הוא געגוע ובדיוק במינון הנכון. אם לא היה כל כך קר בחוץ הייתי יוצאת לנמל, אבל אפילו לגרגרנות שלי יש גבול.

 2. מאת שרון א:

  כחובבת שוקולד:
  מומלצים מאוד הפטיפורים של אלי טראב ושל לאונידס (שניהם ברחוב אבן גבירול).
  קיבלתי לעבודה כמתנה מחברה פרלינים של רועי שוקולד ליום הולדת וזה לא היה זה.

  • מאת נעמה פלד:

   אני מכירה ואוהבת את היצירה של טראב. פעם חיסלתי לגמרי לבדי בתוך שעה 30 פרלינים מעשה ידיו. הייתי בשברון לב והייתי זקוקה לנחמה. הרבה נחמה.

 3. מאת sharon:

  do you send all these goodies to London?

  • מאת נעמה פלד:

   תלוי את מי את שואלת. מה רע לכם שם? יש לכם דווקא שוקולד לא רע.
   אם את שולחת לי אוכל הודי וסיני אני שולחת לך מה שאת רוצה.

 4. מאת דנה:

  המתוקים של הילה הוכמן הם המשלוח שהייתי שמחה לקבל. עכשיו הדלקת אותי על נוגט – אני מטורפת על זה. יש לה דברים נפלאים.

  • מאת נעמה פלד:

   אויש, אויש, דנה'לה. את תאהבי את הנוגט הזה שלה, עם הסיגליות. אולי נלך יחד בשבוע הבא? נחלוק בשקית קליפות מסוכרות ונסתכל בגלים. אם לא יהיה צונאמי, כמובן.

 5. מאת נורית:

  השוקולדים של "מישי" בטבעון שם דבר.
  שווה להגיע צפונה ..

 6. הזלתי ריר למילות התיאור שלך ובכלל אני לא אוהבת מתוקים….

  חגשמייח!

 7. מאת טלי ל:

  כאימא אני יכולה להגיד שהייתי שמחה אם היו מכניסים למשלוחי המנות מוצרים בריאים ואורגנים ולא את כל הזבל המזיק שהילדים שלי בדרך כלל לא אוכלים ובפורים חוטפים הרעלה.

  השוקולד של מורן הוצג בפניי על ידי חברה שחזרה מסבב שלכם בתל אביב – תענוג מסוכן… הרעיון שלה לערכת היצירה מעורר השראה.

  יישר כוח על הטור החדש!!!

  ט.

 8. שאפו על המדור החדש!
  תענוג לקרוא (נו, אבל מה חדש?)
  (עדיין מתבאסת ששאלת אותי אחרי שסגרתי את הזמנות החג… אבל אני חייבת לסגור מוקדם כדי לעמוד בציפיות).
  ולמרות שמישי ואני באותו אזור ובאותו תחום – גם אני ממליצה עליו בחום. שוקולד מעולה ואיש שגם הוא חוויה.
  פורים שמח!

 9. מאת מיה קאופמן:

  אני מתכוונת לשלב במשלוחי המנות פרלינים עם עטיפה לבנה ועליה נקודות צבעוניות של Delconte, קניתי אותם בבצרה אצל י.ד. עידה והם יפים בטירוףףףף !
  עדיין לא טעמתי אבל המראה שלהם מקסים …

 10. מאת ayelet kravrzki:

  עשיתי סדר בארון המתוקים וראיתי שהכל נגמר…..וזה בגלל שעשית לי חשק לשוקולד אז אכלתי כף חומוס במקום

  • מאת נעמה פלד:

   נו באמת, איילת. חומוס? אני סומכת עלייך שלא מקופסא.
   בכל מקרה, דווקא חשבתי שאת תתרמי פה מידיעותייך המפליגות בשוקולד משובח.

   אני מחכה…

 11. מאת דפנה:

  ברגע שיש משהו חדש מיד אני קונה וטועמת וזה בדיוק מה שעשיתי עם הקליקים. התפוז באמת היה מצויין. (את הלימון והמסטיק השארתי לילדים ולא טרחתי לטעום). אך אבוי! היום בבואי ,בשמחה, לעמדת הקליק בסופר- היו את כל הטעמים מלבד התפוז. נגמר הם אמרו… הסתפקתי ב"שטוחים" שחזרו סוף סוף. מה יהיה?

 12. מאת מתי ג'י:

  ואני שואל:
  מתי יביאו את שוקולד GALAXY לישראל?
  שוקולד GALAXY הוא של חברת מרס, שמייצרת את חטיפי השוקולד Mars ו Snickers.
  אבל מה? בעוד שני המוצרים שהוזכרו לעיל נמכרים כאן, טבלאות השוקולד GALAXY -מתוצרת אותה חברה בדיוק- לא נראות פה.
  האם גם זה נגוע בפוליטיקה?
  להתחיל למכור את GALAXY בישראל, ומהר!

 13. מאת אילן תלמוד:

  אני מעדיף במשלוח באבא בתמר, באבא קדרסי, חלכון, לוזינה, זנגולה וקמר א-דין (לדר).

 14. מאת אדוה:

  לשוחרי הבריאות, אחותי שתבד"ל מייצרת ממתקים מחומרים טבעיים בלבד, ללא צבעי מאכל, מפירות העונה, תמציות אקזוטיות שהשד יודע מאיפה היא משיגה..
  קישור לאתר שלה:
  http://www.sucariya.com/

  הכל בעבודת יד, כמובן :)
  מומלץ בפה מלא… (ולא בגלל שהיא אחותי:))

  לתושבי הצפון שבינכם, יתכן ופגשתם אותה ביריד כזה או אחר…

 15. מאת ליאורה:

  איזו רשומה תענוג לקרוא ותודה על המידע

  אך איך מגיעים למורן שוקולד לא מצאתי את כתובתה המייל שלה או כל דרך התקשרות

  אשמח לדעת

  ושוב אהבתי את הרשומה

 16. תתחדשי על המדור המקסים…תענוג לקרוא אותך כל פעם מחדש,מתה על סגנון הכתיבה שלך.
  אני מסמיקה פה מאושר, איזה כיף לי לקרוא את כל המחמאות של לולו הזאבה המטריפה הזו.
  תמסרי לה נשיקות משוקולד מה"אישה הנחמדה"…
  אני מרגישה כל כך זקנה כשקוראים לי אישה.. מזל שהיא לא קוראת לי גברת! :-)

 17. מאת סיגל:

  ב"ה
  אם רוים לעשות וי על העיניין של המשלוח מנות הפורים אז חשוב לתת אותו ביום של פורים עצמו עד השקיעה (השנה זה ב=20.3) וחשוב שיהיה בו 2 אוכלים מוכנים בעלי ברכות שונות. למשל ש1 תהיה ברכתו בורא פרי העץ (למל תפוז) והשני תהיה ברכתו בורא מיני מזונות (עוגה\אוזן המן וכדומה)חודש של שמחה וחג שמח

 18. מאת סיגל:

  ב"ה
  אם רוצים לעשות וי על העיניין של המשלוח מנות בפורים אז חשוב לתת אותו ביום של פורים עצמו עד השקיעה (השנה זה ב=20.3) וחשוב שיהיה בו 2 אוכלים מוכנים בעלי ברכות שונות. למשל ש1 תהיה ברכתו בורא פרי העץ (למשל תפוז) והשני תהיה ברכתו בורא מיני מזונות (עוגה\אוזן המן וכדומה)חודש של שמחה וחג שמח

 19. מאת עידן:

  האם הזרים של זר מתוק נשלחים לכל הארץ?

 20. מאת מיכל:

  היה כיף וטעים לקרוא, אולי אשאיר את הדף פתוח בשביל שהחצי שלי יקרא ויבין רמז מה את אומרת?
  אני בד"כ עושה את משלוחי המנות ליקרים לי לבד ובימים אלו אני מתחילה כבר במחשבה תחילה לאפייה…
  תתחדשי על המדור.
  נ.ב – איך את נכנסת בכלל לג'ינס שלך עם כל המתוקים האלה?!(-:

 21. מאת גבר החלומות מהכתבה לעיל:

  קטונתי…
  והכל נעשה באהבה וכייף גדול.
  כנראה שאנחנו 'מגיעים' אחד לשני
  אחרת לא היינו מגיעים האחד לשני.
  תודה על תשומת הלב.

השארת תגובה