מה דעתך להפוך את הבית לארמון אוכל? המתכון של בייגלה לשנה מעולה

“למה אתה כל כך אוהב להתלהב?" אבא שלי היה שואל אותי בכל פעם שהייתי מופיע לו עם רעיון חדש. משהו באופי שלי שגורם לי להתייחס לכל דבר שאני אוהב בצורה טוטאלית ואפילו אובססיבית תמיד העלה אצלו את מפלס הדאגה. זה לא נגמר אף פעם. לא ההתלהבות שלי ולא השאלות שלו. גם היום, בגיל 90,  הוא שואל את אותה שאלה. אבל ביני ובינו אין אן-פינישד ביזנס ואנחנו רק מסתכלים אחד את השני ומבינים שום דבר כבר לא ישתנה. הוא ימשיך לשאול ואני אמשיך להתלהב.

לפני כמה שנים גיליתי גם שכל העולם הצטרף למסע הצלב שלו נגד המתלהבים וש "יא מתלהב" הפך לסוג של מילת גנאי. לא ויתרתי ובאחת מהשיחות הראשונות שלי עם סו-אלן התוודיתי "חשוב לי שתדעי שאני אוהב להתלהב". לא נראה לי שזה הפריע לה, אבל יכול מאד להיות שהיא לא הבינה את רמת ההתלהבות ובמה זה כרוך.

נעמה פלד

הזהרתי אותה מראש על סכנת התלהבות יתרה.

לא הבנתי? לא הבנתי זה אנדרסטייטמנט וישנם התקפי התלהבות שגורמים לי לחשוב שאם לא הייתי משוגעת עליו הייתי מחזירה אותו לחנות וגם הופכת עליהם דלפק. אצל דודי אין שום דבר שהוא בלתי אפשרי ואין לו גם שום גבולות. אין מקום לאנשים? בונים במה מעל לבריכה. אין לך מה ללבוש? חורשים את העיר, מטריפים כל זבנית אפשרית ומודדים כל מה שיש בחנות, בכל חנות, עד שמוצאים את האחת שיושבת בול על הציצים וגורפת מחמאות.

כזה הוא מוריד הגשם שלי, ואולי באמת הגיע הזמן שמדינת ישראל תפקיד את משק המים בידיו, הוא כבר יוריד עלינו גשם של "אוויאן" מהשמיים, רק יכול להיות שמרוב התלהבות זה יהיה בבקבוקי זכוכית יוקרתיים וחבל על הראשים של כולנו.

אןןיאן

המים הכי טעימים בעולם

את רעיון המסיבה אנחנו מגלגלים כבר תקופה ואין לנו מושג מתי הוא נולד סופית. יכול להיות שזה היה ברגע שהיינו ממש משועממים או ברגע שהיינו ממש מאוהבים, אבל מרגע שהרעיון נורה לחלל האוויר אחזנו בו בידיים אוהבות והתחלנו בריצת אמוק אל עבר הלא נודע.

קבלו מתכון לערב בלתי נשכח, לא חייבים לנסות אותו בבית, ממש לא חייבים:

חומרים:

בית אחד שאנחנו אוהבים. מה זה אוהבים? משוגעים עליו. בית הבייגלה, כמובן. פינינו אותו מריהוט ויצרנו מסעדה ענקית בת שתי קומות, גג מטמטם עם ירח, שירת מואזין ושקיעות וחצר, עם זולות לרוב, שיהיה איפה לנוח אחרי שאוכלים כל כך הרבה.

 

בית הבייגלה

שקיעה מהגג של בית הבייגלה חצי שעה לפני המסיבה

50 בלוגרים שאנחנו קוראים על בסיס יומיומי. ברשת יש בלוגים מהממים ואנחנו מצאנו את עצמנו לא אחת יושבים בצהרי היום, כשאין לנו שום דבר אכיל במקרר, אוכלים פתית עם גבינה לבנה או את הלב ועיננו דופקת ארוחות שחיתות אצל ביג ג'ק ורוני. הזמנו את כל מי שהכי התחשק לנו שיבשל לנו, את כל מי שמילותיו גורמות לנו להזיל ריר ואת כל מי שהשכיח מאיתנו את ספרי הבישול המוכתמים שלנו.

כן, משהו טוב קורה בסצינת האוכל האינטרנטית ורצינו לגעת בכל הצבעים, הטעמים והניחוחות ולפגוש את האנשים שאנחנו אוכלים אצלם קבוע, לפחות במחשבה. ארגנו לעצמנו את הקייטרינג הטוב בעולם וכל אחד מהבשלנים האלה הביא את הספציאליטה שלו, ביד רחבה, כדי שנטעם, נתפעל והם ישמינו מגאווה.

מה לא היה שם? לחמים, ממרחים, שוקולדים, עוגות, תבשילי קדירה, סיגרים, גלילות אווז, קציצות, אמפנדס במבחר מילויים, קציפות, מוסים, סלטים, ממולאים ועוד ועוד. אורגיה של אוכל.

 

אוכל

הסחורה נבדקת

Gourmetlv

מיטב הבישולים של הבלוגוספירה

 

מתוקים

ותמונה אחת מקומת המתוקים

לאלבום התמונות של הקייטרינג הכי טוב בעולם

אנשים שאנחנו אוהבים. טוב, כאלה יש הרבה. כשעמדנו על הבמה וראינו את היקרים לליבנו גודשים את הבית, החצר, מנופפים לנו מהגג ונתלים מהחלונות, ליבנו התרחב וידענו שבורכנו. היו שם חברים שלנו מבאר שבע של שנות השישים ואנשים שהחזיקו לנו את היד כשהיה קשה או שוויתרו לנו אבל לא ויתרו עלינו כשהיינו בלתי נסבלים.

 

היו חברים שליוו אותנו במקומות עבודה שונים ואנשים יקרים שפגשנו באינטרנט, היה בן שעושה את צעדיו הראשונים כגבר והיו מיכאל הביריון ולולו הזאבה עם פנים מוכתמים בשוקולד והאחים שלנו וההורים שלנו והיה גם בוריס, שבא לבדוק מקרוב שאנחנו לא עושים שום דבר רע לגב שלנו שאחרת הוא מרביץ כמו שהוא מרביץ בשוטר, והיה דיכנה נעים הזמירות והיתה זאת שבאה בלבוש חוה והיתה שם אהבה, המון אהבה. לא בכאילו, באמת. והיו חיבוקים בכל פינה וחיוכים ורצון להיות ביחד ולשמוח, כי בשביל להיות ביחד ולהתבעס יש לנו את ליל הסדר. לא ככה?

 

בוריס שילמן

בוריס. אחד דוגמה של בן אדם מיוחד

לאלבום התמונות של האנשים שחגגו איתנו את המסיבה

מוסיקה שאנחנו אוהבים. שמענו את קוסטיצה במעין הבירה ונגנבנו עליהם, אז הבאנו אותם, דודי ישב לעשות פלייליסט פלילי וקורע לבבות (אם זה היה תלוי בנעמה הייתם שומעים אילנה רובינא, מקהלת הצבא האדום והגבעטרון לקינוח. ניצלתם!).

 

קוסטיצה

מוטי דיכנה מחזק את להקת קוסטיצה

מצאנו את טל גל כהן וליהקנו אותו באופן מידי לתפקיד שר המשקים. בזכות פועלו של הבנדיט אנשים יצאו מהמסיבה שלנו על ארבע, שתויים עדלאידע.

מי שלקחו חלק בזחילה על ארבע היו הפושעים הבאים:

טל, אחד מהאחים שקד, שמילא לנו את הבר בנדיבות, שרונה ואסף מיקב ויתקין שבין כל היינות הביאו היה גם רוזה מדהים שעם הבקבוק האחרון אנחנו ישנים במיטה ומחבקים אותו חזק.

 

יקב ויתקין

חולמים על הרוזה של ויתקין בלילה

גדי ועמנואל מיקב שטרנבך שנתנו באדום אדום המצוין שלהם. כן, כן, אלה יקירי AA שנתנו עינם בכוסכם ומילאו אותה עוד ועוד ואל תאשימו אותנו שנסעתם בזיגזגים כל הדרך הביתה ושהחיוך המטופש לא מש לכם מהשפתיים עד היום. זה הם ולא אנחנו!

שטרנבאך

גדי שטרנבאך

אריק סגל מקבוצת צרפת ישראל, האיש שמשמעת מים זרה לו, דאג למעיינות מפכים של אוויאן ובדואה וטלי וסמדר ממבשלת רמת הגולן הביאו לנו בירות בזלת נהדרות. כל בירה בצבע, אבל אתם כבר הייתם שיכורים מדי ופיתחתם עיוורון צבעים. בפעם הבאה, תתרכזו במה שחשוב!

בירה בזלת

ישר מהגולן

בזלת

ארבעה טעמים של בירה ישראלית משובחת

מקומות שאנחנו אוהבים: ישנם מקומות שהם הבית שלנו, גם אם הם לא בין כרמל לים ובמקום לגרור אתכם אליהם, בסבב של בייגלה, החלטנו להביא אותם הביתה.

כבר שנים שאנחנו מתים שארקפה יפתחו סניף בקיסריה. מסתבר שרק היינו צריכים להביע משאלה. כרמית, עידן וקובי הרימו את הכפפה ופתחו לנו סניף במרפסת חדר השינה, מתחת לכוכבים. הם הביאו איתם קפה משובח, שמן זית, פלוטים מטמטמים במגוון טעמים ובודינו, מאפים חדשים, בהשקה ראשונה במילוי תפוחים, אורז מתוק וסולת. אה, הם גם השיקו את המדים החדשים והחתיכיים של הרשת, אצלנו במרפסת, אלא מה? יש נ.צ מכובד מזה?!

 

ארקפה

כרמית ומיטב הבריסטות במדים החתיכיים החדשים.

 

בודינו ארקפה

נעים להכיר, בודינו.

למען קיורטוש פינינו את הספריה שלנו. במקום "מלחמה ושלום" ו"מאהביה של ליידי צ'טרלי" הונחו קיורטושים במגוון טעמים שרחלי הספרנית חילקה לכל דורש. על השולחן הונחו גם פלרינות במילוי ריקוטה וקרם פטיסייר. אתם בטח שואלים את עצמכם כמה פלרינות אוכל אדם נורמאלי? ובכן, אין לנו מושג. אנחנו רק יודעים שאחרי שעתיים ראינו שם רק פירורים והמון אנשים שמדברים לעצמם בהונגרית. "כיור" ו"טוש" שמענו מישהי ממלמלת לעצמה ומחבקת חזק חזק צינור בצק יקר מפז.

 

קיורטוש

פינה מתוקה של קיורטוש.

 

 

פלרינות פליליות

לקצה כצנלסון בגבעתיים יש ריח של קיש. פעם, הייתי חוטפת קיש כזה בדרך לעבודה, אחר כך עזבתי את האיזור ונשאר בי הגעגוע. רצינו את הריח הזה בבית, כי זה בושם מצוין, אז הזמנו את צוות הקישריה שהתמקמו בחצר שלנו, תחת עץ הזית, עם תנור, עם קלתיות קיש חמאתיות, ותוספות על תוספות. יש משהו נורא יפה בניסים ויוספה, זוג צעיר, שכמונו, עובדים בצוות, כל היום אחד עם השניה, בחום המטבח, בלחץ העבודה, עם הלקוחות והחוויות.

קישריה

נסים ויוספה העמיסו על האוטו תנור ששוקל 150 קילו ובאו

אנחנו יודעים שעבור זוגות רבים לעבוד יחד זה תיק-תיק ושצריך גם להתגעגע. לנו לפעמים בא לשחות אחד בורידים של השני, ונדמה לנו שגם צוות הקישריה היו פוצחים בשחיה צורנית אחד בורידים של השני, אבל הם לא צריכים, יש להם קישים מהממים לצלול בהם, יש להם יצירה משותפת ויש שם גם המון אהבה. מרגישים.

קישים

הקישים המדהימים של קישריה

גלידה הכי טובה ומשובחה: במקרה של דולצ'ה מלודי כל מילה בגלידה. האוטו שלנו כבר יודע את הדרך לגלידה של אלדו בעצמו והוא עוצר בחריקת בלמים כשאנחנו עוברים בבן יהודה, לא משנה אם אנחנו רעבים או לא. אנחנו לא מוותרים אף פעם על סקירה מתחילת המקרר ועד לסופו ובדרך כלל מוריד הגשם לוקח מנגו וסו הולכת על קרם שניט ותות. אבל לא רק טעמים משובחים יש להם, אלא גם צוות צוות. ישבנו במטבח שלנו ורבנו על טעמי הגלידה, דודי התעקש על מנגו, שלומי על שוקולד והבנות על מה שמיוחד, אנין ויוצא דופן וכל אלו נכנסו לעגלת הגלידות הניידת של דולצ'ה מלודי. מאיה, שלומי ואלדו נכנסו לנו ללב ואת המפתח זרקנו לים. 'צטערים.

 

 

אלדו דיקסונליו. כשהוא הולך ברחובות מילנו אנשים משתחווים, גם אנחנו.

 

צידה לדרך: לא רצינו שתלכו בידיים ריקות, רצינו שהכייף ימשך עוד טיפונת, גם לכם. אז ביקשנו מאסף בטעמים, האיש שעושה קסמים עם הבצקים שלו לאפות לכם את הבייגלה (כן, כן, אנחנו נדושים) המכושפים שלו שאי אפשר להפסיק לאכול עד שפוגשים בשקית. ביקשנו והוא אפה ואפה ואפה, ערימה ענקית של בייגלעך ששלחה אתכם לדרך עם הברכה שלנו ועם הבטחה למסיבה כזו בשנה הבאה, אולי אפילו טעימה יותר.

 

אסף טעמים

באמת בייגלה שמתאים לנו. כל יום.

את המתכון שלנו נחתום בשלושת המוסקיטרים. שלושה גברים-גברים שהם חברים אישיים שלנו, שבגללם כל זה היה שווה.

בועז צאירי, התימני הכי אינדיאני ביפן, שגאל את דודי מיסורי הסושי סנוב שלו ושבזכותו הבן אדם אוכל סושי בארץ, והרבה. כשאנחנו נכנסים לסאקורה אנחנו אף פעם לא מזמינים כלום, כי אנחנו אוכלים מידיו של בועז ואנחנו יודעים שמידיו נקבל את הטוב ביותר. בועז הביא את האשה שאיתו שסידרה בסבלנות תלתלי ג'ינג'ר בעוד הוא מגלגל ומסדר מגשי סושי מרהיבים. הסושי נשתה על ידי ההמון, אבל התמונות מדברות בעד עצמן. איזה מזל שהוא חבר שלנו ושמתי שאנחנו רוצים אנחנו יכולים לקבל אותו דבר בדיוק, אחרת היינו מתבעסים על הזללנים שלא השאירו לנו כלום.

 

בועז צאירי

איש יקר, בועז צאירי

סאקורה סושי

אחת מהיצירות של בועז שהתאדו לפני שטעמנו

על הצלעות של סלאח אבו-חילווה כבר דיברנו והיללנו אותן לא אחת. את החיוך של סלאח אנחנו פוגשים בכל פעם שאנחנו נכנסים לסמטה שלו ביפו, אחר כך פוגשים גם את הבשר. סלאח הביא עשרות קילואים מממתקי הבשר שלו, צלעות טלה מלאות עסיס שנשתו. "קח גם מרגז" חסן הושיט שקית ענקית של נקנקיות חריפות,  "שיהיה". "מי יאכל את כל זה?" הסתכלנו מיואשים במקרר שלנו שלא נסגר. אבל אכלו. הכל. גם את הרשת, גם את הגחלים. הכל. כמעט גם את סלאח, שניצל בעור שיניו.

 

אבו חילווה

ממתקים, אין שם אחר לצלעות האלו

אבו חילווה

30 קילו היו שם ואנחנו לא טעמנו אפילו צלע

ואחרון, בינו גבסו, מלך, מלכי המלכים ופרופסור של כבוד בכל פקולטה שמכבדת את עצמה. מידי שבוע בחודש האחרון, ביום שישי, אנחנו נכנסים לאכול שווארמה אצל בינו, הדוקטור לשקשוקה. כן, גם עליה כתבנו, אנחנו יודעים ונשתדל לא להפעיל אצלכם שוב את מיצי הקיבה, רק קצת. השבוע בשישי היינו עסוקים. מסיבה, הכנות, תספורת, גילוח, צחצוח ולא היה לנו רגע לזמן איכות עם בינו והשווארמה שלו. אז מה עשה בינו? מה שכל חבר טוב היה עושה. הגיע עם סיח השווארמה, ועם גליב, והביא גם את שאול אברון איתו כדי שלא יהיה משעמם. ומה עשו כל החברים הטובים האחרים שלנו? אכלו לנו את השווארמה ולא השאירו דבר. אין ברירה, בינו. בשישי הבא, אחרי החג, אנחנו באים. יש לנו לב חלש והרופא אסר עלינו להתגעגע.

 

שווארמה של בינו

גליב עם הסיח הענק שלו בדרך לחיסול טוטלי

את כל זה ועוד עירבבנו היטב, הוספנו רוח של ים, חיבוקים ואהבה. המון אהבה ועוד קצת, כי זה לא מזיק, כי היא הכפילה את עצמה כל דקה שעמדה באוויר, כמו בצק טוב.

יומיים שלמים ואולי שלושה הלכנו שיכורים מאהבה ועם דמעות בעיניים מכל מה שקיבלנו ואנחנו רוצים להגיד תודה לכל מי שלקח ולכל מי שנתן ולכל מי שרוצה עוד ונותן לנו, במילים שלו כוח להמשיך.

תודה ענקית ושנה טובה, חברים שלנו, לחיי השנה שבדרך.

וגם הפעם, נסיימה בזמר, אלא מה?

קטגוריות:: אנשים עם בייגלהדודי כליפאנעמה פלדשיר הסירים - כל המתכונים

תגיות:

אודות הכותב:

RSSתגובות (29)

כתיבת תגובה | כתובת טרקבק

 1. מאת מושיק:

  אתם ענקיים. גדולים מהחיים. תענוג ואושר צרוף לקרוא אתכם ((:
  חג שמח ושנה שמחה לכם.

 2. מאת מיכאל ז.:

  וזה גם המקום להודות לכם על אירוע מדהים וטעים. ההתלהבות שלך דודי – ההתלהבות הזו מידבקת. שבוע לפני האירוע כבר חיכיתי לו בקוצר רוח, במיוחד כשכל יום סיפרת לי עוד דבר חדש, על עוד מישהו שיהיה שם, עוד מקצועני אוכל, או עוד גימיק.
  הערב הזה היה מדהים. קייטרינג של 100 בשלני על, ועוד כמה בשלנים מקצוענים, המון אנשים מצויינים, מוסיקה מעולה, תאורה מקצועית ואווירה מרוממת נפש.
  היה מעולה. תודה רבה על ההתלהבות ועל הנדיבות הרבה.
  חג שמח

 3. מאת משתמש אנונימי (לא מזוהה):

  ואוווו איזו מסיבומבה….:-))))

 4. מאת מרב:

  כעת יש לי בכלל מוטיבציה לשכלל לשדרג ליפייף את הבלוג שלי ולהיות איתכם שם בשנה הבאה ( זאת תחילתה של מסורת לא? כאילו דה ?)

 5. תודה, תודה על ארמון אוכל משגע ובכלל על ערב מאוד, מאוד נעים וטעים.
  דודי ועכשיו גם נעמה – ההתלהבות שלכם מדבקת.
  מאחלת לכם מעומק ליבי שנה טובה ונהדרת, שהאהבה תמשיך לזרום ותוליד לנו, לכולנו, רק דברים טובים.

  מגי

 6. אכן נעמה ודודי,דרך הולמת לסיום שנה נפלאה!!
  מי יתן והשמחה,האושר והרעות ילבלבו ויעמיקו בשנה הקרובה!
  נשיקות וחיבוקים אנשים יקרים!!
  חיה

 7. מאת טובה:

  שהכתיבה שלכם מדליקה ועושה תיאבון… אוהבת את מטבעות הלשון שאתם משתמשים בהן, את התיאורים הציוריים כמו: "…וראינו את היקרים לליבנו גודשים את הבית, החצר, מנופפים לנו מהגג ונתלים מהחלונות…". תמשיכו להתלהב… התלהבות היא טעם החיים ((:
  לכם, לנו ולכל בית ישראל – שנה טובה ומתוקה, עוד שנים רבות בבריאות טובה ואריכות ימים, נחת, הצלחה, אושר והמון המון המון אהבה ((:

 8. [...] This post was mentioned on Twitter by naama peled and David Dudi Califa, בייגלה. בייגלה said: זה המתכון שלנו לשנה טעימה, מעולה, בריאה ומלאת אהבה. כל אחד ואחד מכם הוא מרכיב במתכון המנצח הזה. תודה, תודה, תודה! http://fb.me/CQHZuNUa [...]

 9. מאת דינה:

  הייתי באה רק בשביל לראות אותך.
  מלכה.

 10. מאת Roni Tagansky:

  איש יקר (וגם אשה) אתה מדביק את כולנו בהתלהבות שלך
  וזה מה שעושה אותך לאיש כל כך יפה ואהוב. (אפילו באבא שלך התאהבתי בשנייה)
  שנה נפלאה לכם אהובים.

 11. מאת bigjack:

  עשיתם לכל כך הרבה אנשים יפים וטובים חם ונעים בלב לקראת השנה החדשה.
  תודות כבר אמרתי לרוב, אז רק אאחל לשניכם שתמשיכו להיות בדיוק כמו שאתם.
  ושתהיה לכם שנה קסומה מתוקה וטעימה
  שנה של הרבה אהבה ונתינה.
  אוהב אותכם
  צחי – bigjack

 12. האירוע היה מדהים ואתם גדולים מהחיים!
  אני עדיין בהלם מכך שהוזמנתי לקחת בו חלק :-)
  שנה טובה ומתוקה לשניכם!

 13. מאת איבי:

  וואו, וואו, וואו, מדהים.
  שנה נפלאה.
  מלאה בכל טוב, בריאות, אושר ואהבה
  איבי

 14. איזה יופי פשוט תאווה לעיניים וללב אשרייכם שזכיתם בחברים שכאלה שרק ישתבח ויתברך ושהשנה באה עלינו לטובה תהיה מלאה בהרבמון שמחות ארועים אחווה רעות אושר עושר שפע בריאות אור ואהבה

  מיקי

 15. מאת גילי קצנלנבוגן:

  מאז אותו יום שישי הקיבה שלי זועקת "אבא אבא …אני רוצה לקיסריה …אבא אבא אני מקרקרת.. אבא אבא אני מתגעגעת… אבא אבא אי אפשר להשוות את מה שהכנסת אלי באותו הערב לשום דבר אחר… אבא אבא הרגשתי פעם ראשונה בתור קיבה שמה שנכנס עם כל כך הרבה אהבה גם יוצא ממני עם הרבה חמלה ואהבה… אבא אבא אני לא אפסיק להפליץ עד שתיקח אותי שוב לשם… אבא אבא… "
  ולכם נעמה ודודי אין מילים לתאר כמה אני התלהבתי וכמה עשיתם לנו טוב באותו הערב….

  בינו עדיין מופיע בחלומות…
  שרק נמשיך להתלהב ולהפגש שוב בקרוב…
  שנה טובה וטעימה לשניכם אנשים יקרים ואהובים… רואים לכם את הלהבות בתוך העיניים….
  תודה ענקית על כל מה שאתם…

 16. מאת עירית:

  מסיבת סוף שנה ענקית – שהיא גם מסיבת התחלת שנה. ע נ ק י ת!!!!
  נאחל לשנה החדשה להיות נפלאה כמו המסיבה.
  נשמע פנטסטי. כל הכבוד….

 17. מאת איילת נתנאל:

  לקנא
  שולחת מלא חיבוקים ואהבה מרחוק כדי שתוסיפו לפיילה.

 18. איזה כייף של פוסט – מעביר בענק את כל החושים!
  שנה טובה!

 19. WOW!

  זה מה שיש לי לומר על הפוסט המדהים הזה ועל ההפקה המגניבה.

  שתהיה שנה מלאה כל טוב……וזו הברכה שלי :)
  http://www.krispina.com/1599-7910.html

 20. נעמונת ודודי
  מאחלת לכם שנה מצויינת. הכי מעולה שיכולה להיות.
  וקצת בנימה אישית יותר: בלי להסגיר פרטים אפלים מחיי- נעמה היתה קרן האור שלי באפלה הכי גדולה לפני כמה שנים.. עוד לפני שראיתי את פניה של המלאכית הזו. ואז עברו עוד כל כך הרבה מים. ושמחות ועצב. והפעם, למסיבה הזו, הגעתי אליה ממרומי האולימפוס האישי שלי עם אהבה גדולה ובייבי שאוטוטו יוצאת- ופגשתי את נעמונת מאושרת מאי פעם, עם איש מדהים לצידה עם עיניים טובות וחיוך אוהב ושום טיפה של התנשאות. וחשבתי כמה בשביל שתינו, קרה משהו גדול. מהפך אמיתי.
  אוהבת אותך נעמונת, עד קצה הנשמה! שנה טובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ניבה

 21. מאת מאיר אלאלוף:

  האירוע היה מרשים ביותר!כן ירבו,שנה טובה ומתוקה כדבש(או כספירה בדבש)

 22. זאת היתה אורגיה מהממת של אוכל. לא הגעת אל צלעיות הטלה השמימיות. ולא זכית בשווארמה האלוהית של "עוד-מה" הט ורקי, מפני שאני, ביחד עם עורך-דין ידוע מאד מאד טרפנו ובלסנו בלי אבחנה. וחיסלנו רבות מהן. היו עוד הרבה דברים טעימים. בעצם,הכל היה טעים! אבל צלעות הכבש…..השכיחו את כל השאר.
  זה הכריח אותי להגיע אתמול אל אבו-חילווה. וכבר קניתי כאלה לחג הארוך.

  תודה על הכל.
  ו…."אני רוצה שהאשה הנחמדה הזאת, תתן לי שוקולד."

 23. מאת מיה:

  היה ערב אגדי, פתיחת ירייה מדהימה לשנה סופר מוצלחת
  מאחלת לכם שנה עתירת אהבה, הנאה, וכל הטוב שבעולם!!!

 24. מאת גורית:

  הוספתם עוד חוש לחמשת החושים שלי
  … שתיהיה שנה של חוש – חש מהזן שאתם מיטיבים לתארו.
  אני שחקנית ספסל… בינתיים.

 25. מאת CooknBake:

  דודי ונעמה יקרים

  כייף גדול היה להתארח בביתכם המשגע! כל הטוב והנתינה שיש בכם זעקו מכל פינה – מהשולחנות הערוכים, מצוות המלצרים המתוקתק והאדיב, מהתאורה, המוסיקה, החיוך הנצחי של שניכם, החיבוק, האהבה, האווירה הכל כך טובה שהיתה שם! הכל היה פשוט מושלם!

  כייף גדול להכיר את שניכם, אתם אנשים נדירים
  שתהיה לכם שנה נפלאה לפחות כמו קודמתה
  באהבה גדולה
  מירב

 26. [...] את אהבתם הגדולה לאוכל, ולחיים בכלל בבית חם ואוהב שנקרא בייגלה הפנים מאחורי הבייגלה – צילום: אלדד [...]

 27. מגיב באיחור בגלל חוסר זמן ומשאבים להגיע למחשב…
  הפוסט מקסים ולגמרי מעביר את מה שהלך שם באותו ערב נהדר.

  מחכה כבר לערבים הבאים (חסר לכם שלא תזמינו!!!! :-) ) ולגמרי אוהבת אתכם מאד מאד.
  נשיקות ושנה מדהימה!

 28. וואו איזה כיף היה לנו, היה לנו העונג להיות להנות ולקחת חלק ממסיבה כל כך טובה אוליי המסיבה הכי טובה שהיינו בחיים ( אחריי החתונה שלנו ) תודה לדודי שעשה ודירבן אותנו להגיע והפך את זה לקל באמת גם בראש וגם בביצוע, ונעמה איזה מותק אמיתית את ! תודה על כל הפירגונים והחוזקות שנטעת בנו…. שוב… תודה.

  ניסים ויוספה

 29. מאת שירן:

  קראתי ורק רציתי להגיד שאני מקנאה :D
  את/ם (?) כותבים מקסים ונראה שהיה סופר כיף!
  רוצים להיות חברים שלי?? :)

השארת תגובה