טייגר וודס: יצאתי לרגע, עכשיו אני בחזרה במשרד

מעולם לא היה קאמבק כל כך מהיר. ארבע שעות לאחר שטייגר וודס היכה את חבטת הפתיחה באותו מגרש בו  הוא הדהים את העולם בפעם הראשונה לפני 13 שנים, טייגר הוכיח לכל אלו שבמשך 6 חודשים נהנו לגרור אותו בבוץ, שגולף בלעדיו זה פשוט לא אותו דבר.

לאחר ארבע שעות של טיול (אמנם בתנאי רוח קשים) באחד המקומות היפים בתבל אותו תיבל במספר חבטות מכושפות וגאוניות, טייגר דפק כרטיס של 68 חבטות (ארבע מתחת לתקן המגרש), התמקם לו במקום הרביעי לאחר הסיבוב הראשון מתוך ארבעה, הזכיר לעולם הגולף למה הוא כל כך אהב את טייגר מלכתחילה, והבהיר חד משמעית שהוא ורק הוא יכול להיחשב לגולפאי הטוב בעולם.

טייגר וודס בסיבוב הראשון של טורניר המאסטרס

החזרה לליבו של עולם הגולף החלה ביום שני כשבפעם הראשונה מאז שהסקנדל פרץ הוא עמד מול העתונות העולמית וכבש אותה כמו רק שטייגר יודע לעשות. אותם שועלי מדיה ותיקים שהחרימו לפני 6 שבועות את מסיבת העיתונאים הראשונה של טייגר מאז פרוץ הסקנדל בגלל התעקשותו של טייגר שלא לענות על שאלות, עשו את מה שראיתי אותם עושים פעם אחר פעם באותו חדר באוגוסטה ג'ורג'יה, לאכול מכף ידו של טייגר. לאחר 34 דקות של תשובות ענייניות וכנות לשאלותיהם של קצת יותר ממאה עיתונאים שנבחרו בקפידה וננעלו בחדר עם טייגר וודס, עלה עשן לבן שהודיע -זה בסדר להתאהב בטייגר מחדש.

יומיים לאחר מכן הקמפיין המשיך עם שידורה של הפרסומת החדשה של נייק, נותנת החסות הראשית של טייגר, שנתנה את הטון לתדמית החדשה שנבנית עבור טייגר וודס. הקול הוא קולו של אביו המת שהשפיע יותר מכל אחד אחר על הקריירה של בנו, הפנים הרציניות בשחור לבן הן של טייגר שאומר ללא מילים: אני חושב על מה שעשיתי, יש בי חמלה וצער, אני נותן דין וחשבון, אני לוקח אחריות ואני מוכן לדבר על זה.

בסיבוב אתמול טייגר הבהיר דבר אחד. שהוא לא הגיע למאסטרס רק בשביל לעשות קאמבק. הוא הגיע בשביל להחזיר את היראה לליבם של המתמודדים מולו, ולנצח את הטורניר היוקרתי ביותר בעונת הגולף. לא פחות. אם זה יקרה ביום ראשון יהיה זה לא רק הקאמבק המהיר בהיסטוריה אלא גם הגדול מכולם.

קטגוריות:: גולףדודי כליפאהרהורים

תגיות:

אודות הכותב:

RSSתגובות (9)

כתיבת תגובה | כתובת טרקבק

 1. מאת לינדוש:

  יש לך בלוג מדהים ….

 2. מאת אירית:

  אכן הגדול מכולם. לא יכולתי לעזוב את המסך (להישאר ערה עד 2 וחצי לפנות בוקר). האיש גאון וכמה אהבה מהקהל….

 3. מאת נעמה פלד:

  הבוקר שלי נפתח בחידות על איגלים, ברדים ותקן מגרש. הצטיינתי ונתתי יופי של תשובות. אני ממש כלת חידון הגולף העולמי.
  כשדודי כותב על גולף, אפילו אני מצליחה להתעניין.

 4. מאת סתיו אדם:

  גולף ….למען הגילוי הנאות אני משחק רק בWII …אבל לכו תדעו ….
  אחלה של פוסט …אהבתי

 5. מאת לילך תמם:

  אין ספק שטייגר הצליח במקומות שגברים אחרים כשלו.
  מרתק לראות את החזרה של האיש הזה לפיסגה ולליבו של הקהל והתקשורת…
  כן ירבו גברים כמו טייגר!!!

 6. מאת רננות:

  יש מצב ששנינו מכיכים את ג'ול פולק ?

 7. מאת רננות:

  חחח תארתי לי שאתה מכיר ….הוא בן דודי היקר .
  ואני הגעתי אליך דרך אהובתי רוני היפיפיה .
  ( אהובתי על משקל – מאד מעריכה אותה כמובן )

השארת תגובה